Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Bukowiny Tatrzańskiej do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Bukowiny Tatrzańskiej, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Bukowinie Tatrzańskiej z pewnością potrzebujesz solidnego oprogramowania, które pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i klarowne rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem kosztów rezerwacji.


Ewidentnym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania trafnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:29:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 13:28

Mamy okazję korzystać z NFhotel już od dłuższego czasu i w naszym pensjonacie naprawdę sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu funkcjonalny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z jasnymi warunkami korzystania i co ważne - bezpłatny! Bardzo upraszcza nam codzienne funkcjonowanie.

Bałtyk Resort
25.11.2015 13:29

W naszym pensjonacie używamy programu i jesteśmy zadowoleni. Podobają nam się bardzo liczne funkcje dodatkowe, a szczególnie przypominacze, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach hotelowych. Rezerwacje dodaje się momentalnie, więc wszystko odbywa się bardzo zręcznie.

Dodaj komentarz