Spiska Kraina

Rozbudowany park rozrywki z atrakcjami kierowanymi przede wszystkim do rodzin z dziećmi. Spiska Kraina w Niedzicy zapewnia gościom zarówno przednią zabawę - również poprzez zdrową aktywność fizyczną - jak też jedyną w swoim rodzaju wyprawę krajoznawczą.

Całość można podzielić na 3 wyraźnie odmienne części. Podstawowe bilety do Spiskiej Krainy obejmują takie atrakcje, jak sala zabaw dla małych dzieci, dmuchany zamek, rozmaite sprawnościowe tory przeszkód, pontonowa zjeżdżalnia, dwie trasy parku linowego, Golden Bungee, ścianka wspinaczkowa czy park miniatur Orawy, Spisza i Podhala. Szczegółowe modele zabytków z rejonu polsko-słowackiego Podtatrza, takie jak zamek Dunajec, dwór Tetmajerów czy Czerwony Klasztor, zbudowano w skali 1:20.

W niedzickiej Spiskiej Krainie funkcjonuje jeszcze drugi park, tyle że z miniaturami prezentującymi budowle z całego świata. Nazwa “Śladami Objawień Matki Bożej” wyjaśnia właściwie wszystko - chodzi o najsłynniejsze sanktuaria maryjne, takie jak Fatima, Lourdes, Guadalupe czy Gietrzwałd. W zupełnie inny nastrój wprawiają tzw. atrakcje młodzieżowe. Tym, którzy szukają wyjątkowych doznań, Spiska Kraina oferuje choćby multimedialne seanse w planetarium, niepowtarzalne wrażenia w kinach 9D i XD, składającą się z wymagających 16 etapów trasę parku linowego Janosik oraz gwiezdnowojenny lasertag. Chodzi o quasi-paintballową rozrywkę, tyle że z laserami zamiast markerów z farbą.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz