Górski Ośrodek Jeździecki

Konna jazda sama w sobie jest wspaniałym przeżyciem, a jeśli dodać do tego jeszcze zapierające dech w piersiach tatrzańskie plenery - niepowtarzalna i pamiętna przygoda gwarantowana. Bukowiński GOJ to bodaj jeden z najlepszych wyborów na taką rekreację na całym Podhalu.

Ośrodek działa od 1994 roku, prowadzą go osoby wszechstronnie wykształcone w konno-turystyczno-hodowlanym kierunku. Stadko liczy zazwyczaj kilkanaście zwierząt, głównie rasy małopolskiej, w przeważającej większości znane i układane przez właścicieli od źrebaka. Dzięki temu można liczyć na bardzo trafne dobranie konia dla konkretnego jeźdźca. Osoby początkujące mogą zacząć od oprowadzania na lonży i lekcjach na specjalnej ujeżdżalni. Niewątpliwie największą atrakcją wycieczki w teren - w tym kilkudniowe rajdy, np. do Niedzicy.

Naturalnie w ofercie Górskiego Ośrodka Jeździeckiego w Bukowinie Tatrzańskiej obecne są również rozmaite obozy, “wakacje / ferie w siodle” i imprezy integracyjne dla firm. Drogą zdanego egzaminu można tutaj również uzyskać różne Jeździeckie Odznaki Turystyki Górskiej PTTK, a nawet uprawnienia instruktora - gdyby ktoś był zainteresowany.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

teresa 22.05.2018 19:35

NIE POLECAM! Oferta na stronce jest z księzyca - konie są brudne, zaniedbane, widziałam dwa kulejące, kucyków wogóle nie ma. Nie wiem skąd taka reklama, bo w rzeczywistość jest raczej dramatem ...

Dodaj komentarz